Jako Vůbec

Jak vymahat najem?

Vzali jsme si podnajemnika.Smlou­vu o najmu jsme ukoncili dohodou k 31.7.2018 a podepsal ji majitel bytu,my jako najemnici a on jako podnajemnik.Dnes nam oznamil,ze uz tam nema veci,takze uz nebude platit najem.Jak muzeme najem vymahat?Splaci insolvenci tak jsme mu nechteli pritezovat,ale zachoval se k nam oplatkou za pomoc kdyz nemel kam jit opravdu sproste.Muzeme dluzny najem nechat pripsat k insolvenci?

Odpovědi
Dochy

Pokud je v oddlužení, tak pokud se nemýlím, pokud si nadělá další dluh který nesplácí je v pr… Tak bych tím zkusil pohrozit.

anonym

Z otázky není jasné, jestli dluží za minulé období, nebo Vám jde o nájem do toho 31.7. Tak jako tak, pokud je v insolvenci, nebo jinak osobní bankrot, tak určitě to připsat nejde. Jste v podstatě bez šance z něho něco dostat. Doporučuji se na to vy..at.