rrihamirek1

jak uvarim polivku z pytliku????

otazka je znovu aktualni proto obnovuji pres upravu…

Nejlepší odpověď
marci1

Polévku „z pytlíku“ uvaříš dle návodu, uvedeného na zadní straně „pytlíku“.

Další odpovědi
Edison

Kepler se VYJÍMEČNĚ plete.. Jsou poblívky, které se vsypou do STUDENÉ vody. To je v tom návodu na zadní straně, jak píše Marci.

A jestli máš problém se dvěma číselnými údaji v jakémkoli jazyce, který se tam vyskytne, tak to máš už holt asi smůlu… Jeden údaj je množství vody (500 – 800 ml) a druhý doba vaření (5 – 15 min). Je snad problém tyto dva údaje rozlišit?

Dochy

Podle návodu. Pokud máš problém se čtením, musíš holt upřesnit jakou polívku. Ono je jich spousta. Ty klasické od Vitany se zpravidla rozmíchají buď ve studené nebo vařící vodě a pak se vaří 8–15 minut podle druhu. Pak jsou i instantní polévky které se jen zalijí horkou vodou.

Mc Merkurion

… většina návodů je obrázkových, a jsou tam jen dva údaje: čas a množství vody (o jakou vodu teplá/studená se jedná, pochopí každý) …

Kepler

S pytlíku ji uvaříš jedině tak, že si na svém pytlíku budeš sedět. Předpoklad uvaření polévky Z pytlíku je, že jej odstřihneš a obsah hodíš do vroucí vody. Ne svůj pytlík, ten koupený.

ivzez

Podle návodu, jak napsala už Marci1.

Nerozumíš-li nglickému návodu, nafoť jej a vlož obrázek
k další otázce → někdo to snad zvládne(me).

Justin1

Na pytlíku by měl být návod. Pokud tam není, jedná se asi o vícepytlíkové balení a návod by měl být na krabici obsahující tyto pytlíky. Pokud je návod třeba v angličtině, němčině nebo francouzštině, otevři si Google Translator, nastav překlad z daného jazyka nebo z automaticky rozpoznaného jazyka do češtiny a návod opiš do políčka pro text, který se má přeložit.

paul1

Já polévky z pytlíku nedělám. Ale dobře pamatuji polévky z kostky, bývaly gulášová a hrachová. Ty jsme hodně vařívali na čundrech, přídávali jsme tam trochu brambor ukradených na nějakém blízkém poli. Do kotlíku šly dvě kostky. Zlaté časy.

Lucyfer

Kolik minut? :D No asi než to bude hotový, ne? :D To ochutnejte… udělejte podle vás (jak chcete měkký těstoviny nebo co v tom je). K překladu se dá použít i Google Lens, jestli máte chytrý mobil… Jenom namíříte a hned se vám to na displeji ukáže v češtině. Nebo text na fotce vyberete, okopírujete a vložíte do překladače.

rrihamirek1

nechapu kolik minut hergot

da ny

Srandisto.
Většinou stačí zjistit, zda sypat do studené nebo vařící vody.
pokud není uveden čas (číslice. čtvrthodina na obrázku apod.). Do 15 minut bude uzvařená..
Pokud bude „slanější, koncentrovanější“, naředíš, dle chuti uvařenou vodou.
Také můžeš použít překladač….. (slovník), to zvládne i malý školák.

rrihamirek1

nerozumim tomu navodu kdyz je anglicky asi ne marci

nyjono

Tak nebuď vybíravej a kupuj polívky s českým návodem, hergot.

ivzez

Že by Angličani nepoužívali arabské číslice?