Gami.Pet

Jak vyrábějí polívku ze sáčku ?

A ( abych nepokádala znovu ) co se stane když tu polívku budu vařit díl než se má ? Tzn. Ma se vařit 10 min a já budu víc třeba 20 min 🙂

Odpovědi
mosoj

Nic. Bude hustší, protože se část vody odpaří.

Děda Louda

Polívku ze sáčku vyrábějí tak, že jeho obsah nasypou do hrnce s patřičným množstvím vody, již přivedou do mírného varu, který udržují po doporučenou dobu. Budeš-li ji vařit déle, odparem vody zhoustne, což může vést až k jejímu připálení.
Doplňuji:
Chceš-li dosáhnout optimálního výsledku, postupuj podle instrukcí na pytlíku.

JájsemRaibek

http://www.you­tube.com/watch?v=6Yp­FvOlzawY

iceT

Rozvaříš si nudle,pokud si takovou koupíš.Taková polívka s hned po uvaření musí sníst všechna,protože nudle pak absorbují tekutinu,polívka zhoustne,nudle se rozpadnou a celek bude nepojídatelný.

KaraskovaAl

Ahoj, chci se zeptat na to, jak doma vaříte polívky? Já docela uvažuju nad tím, že bych si koupila polévkovar https://www.domo-elektro.cz/p/domo-do705bl-polevkovar-automaticky-bily. Ale nevím… je to pocník? Vyplatí se ho mít doma?