sesednizkola

Jak stylově oslavit день рождения, když jsem ještě mladice, zajíc kterému nebylo ještě 50?

Napadlo mě jet dnes do Ruska dříve než mám naplánováno v prosinci. Jenže nohy po 3 smíchovské 12 nějak těžknou a nechce se mi opouštět výčep.

Nejlepší odpověď
Kepler

Koukám, že jsi transgenderový typ, tak bych se oblékl do průsvitného dámského pyžámka nebo aspoň svlíknul do slipů a vlítnul na to s někým/nějakou podobného ražení. Třeba se mezi hosty nebo vzadu v kuchyni něco najde. Jinak: vše nejlepší!

Další odpovědi
mosoj

Dnes je stylové, ožrat se jak carský důstojník pro každou blbost. Proti gustu žádný dišputát.

marci1

Což takhle sabráž? 🙂

orestez

V kolik vlak odjíždí? Díval jsem se do federálního jízdního řádu a cesta do Petrohradu trvá týden. Bude nutné zavolat do banky a půjčit úvěr na pořádnou oslavu osla vu. Pozvat kolegy, jinak neodpustí. Já slavím každý den. Výborný Argus 12° pivo plzeňského typu.

orestez

Jo, a do teho ruska nejezdi jako, jo? Jinak hrozí, že nám tady začneš radit co máme pít pod výčepem.