Poklička

Jak slavíte narozeniny?

Nejlepší odpověď
iceT

Nijak, maximálně si upeču dort. Po mě je to den jako každý jiný.

Další odpovědi
Alesh

Já? Nijak? Jen rodina mi popřeje, ale klidně bych se bez toho obešel.

anonym

Kdysi ty jubilejní byly hektické, ale ty každoroční slavím se svou rodinou a přáteli a samozřejmě nezapomenu na kamarády z Mokré čtvrti.

marci1

Někdy doma, někdy v restauraci, ale vždy hlavně s rodinou a příjemnými známými. Jelikož jsem „odporná“ optimistka, tak vždy hlavně s humorem a v pohodě. Jsme tu jen na chvíli, tak proč se nepobavit a nezasmát. 🙂

Drap

Žádné bouřlivé oslavy. Rodina popřeje a tím to končí.