chucky

Slavíte své narozeniny?

Chěla bych se zeptat, zda slavíte své narozeniny? Já neslavím už 15 let. V mém okolí to vědí a respektují, ale teď se to dozvěděli zaměstnanci a chtěli mi udělat milé překvapení, které jsem zamítla. Jsou z toho zklamáni a vládne teď špatná nálada.

ANO
NE

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano,ale u mne jen kulaté ne každé. U dětí každé.

Další odpovědi
anonym

Ano,každé své narozeniny slavím v kruhu rodinném a kulatiny i s přáteli (spolupracovníky).

tom004

Ano,každě,s ka­marády a v rodině.

fortin

Nikdy. Do práce koupím flašku a hotovo. Ani kulaté nar.

iceT

Bývaly doby,kdy jsem slavila narozeniny každý rok,ale teď mi na tom tak nějak nezáleží,prostě je to den jako každý jiný,jen jsem o rok starší.
Vaši zaměstnanci Vám zřejmě chtěli udělat radost,ale netušili,že narozeniny neslavíte,proto byste se na ně neměla zlobit,spíš jim vše vysvětlit a pro příště navrhnout,aby se překvapení pro Vás vzdali.

Kerynka

Ano , ale po 20 je přestanu slavit

jey

NE, protoze od miminka mi je spojovali s Vanocemi. Ale Narozeniny je smutek, tedy ty po dvacitce !!!
Kdyz slavim s kamarady (jejich nar.), tak se vsichni poveseli, popapaji, pobumbaji a ten chudak slavenej zustane s dalsim rokem na krku. Tak jeste ze ty moje splachuju s Vanocemi a Silvestrem :)
Mam ale v planu zacit slavit az po duchodu jako na oslavu, ze jsem se dozila :>