Avatar uživatele
chucky

Slavíte své narozeniny?

Chěla bych se zeptat, zda slavíte své narozeniny? Já neslavím už 15 let. V mém okolí to vědí a respektují, ale teď se to dozvěděli zaměstnanci a chtěli mi udělat milé překvapení, které jsem zamítla. Jsou z toho zklamáni a vládne teď špatná nálada.

ANO
NE

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Kerberus, dědapetr před 4762 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Ano,ale u mne jen kulaté ne každé. U dětí každé.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano,každé své narozeniny slavím v kruhu rodinném a kulatiny i s přáteli (spolupracovníky).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Ano,každě,s ka­marády a v rodině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fortin

Nikdy. Do práce koupím flašku a hotovo. Ani kulaté nar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Bývaly doby,kdy jsem slavila narozeniny každý rok,ale teď mi na tom tak nějak nezáleží,prostě je to den jako každý jiný,jen jsem o rok starší.
Vaši zaměstnanci Vám zřejmě chtěli udělat radost,ale netušili,že narozeniny neslavíte,proto byste se na ně neměla zlobit,spíš jim vše vysvětlit a pro příště navrhnout,aby se překvapení pro Vás vzdali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kerynka

Ano , ale po 20 je přestanu slavit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jey

NE, protoze od miminka mi je spojovali s Vanocemi. Ale Narozeniny je smutek, tedy ty po dvacitce !!!
Kdyz slavim s kamarady (jejich nar.), tak se vsichni poveseli, popapaji, pobumbaji a ten chudak slavenej zustane s dalsim rokem na krku. Tak jeste ze ty moje splachuju s Vanocemi a Silvestrem :)
Mam ale v planu zacit slavit az po duchodu jako na oslavu, ze jsem se dozila :>

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek