dust8

Jak si představujete „sexy“ otázku?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Musí v ní být HODNĚ krve, „čuňačin“ a musím se BÁT! ;) :D :D

Další odpovědi
orwell

Kolik jitrniček a zákusků máš v ledničce?

Kepler

Jak je možné, že penis nemá žádné svaly ani kosti a někdy tebou cvičí dosti?

aliendrone

orwell>>> Hmm, zkušenost se nezapře. Vypadá to tak, žes objevil to nejhodnotnější, jediné a pravé „světlo tvého života“. GRATULA! ;) :)

zjentek

Aliene, když „otevřu“ Emmičku na pravým boku nozikem na koberce a vy...... ji do tý cákající díry, nemohu si ho přicvaknout mezi volná žebra a tím zneschopnit, nedejbože zmrzačit?
STAČÍ?? D: D:

aliendrone

zjentek>>> Ty bejku, na první pohled to dle mých kritérií vypadá sexy, ale…
Je to spíš HOROR! Buď to značí, že máš chabou představu o velikosti mezižeberního prostoru a tuhosti žeber nebo… ;)
Ber to takhle – Kepler se může smát úplně KAŽDÉMU chlapovi, nejen tobě, ale i mně! ;) :D :D