hapiky

Jste schopni zavtipkovat i v dnešní koronavirové době?

Při placení útraty menší společnosti v restauraci se ptá jeden z hostů číšníka: Je Vám jedno, kdo zaplatí? …Ano… dobře, tak Pánbůh zaplať!

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ sa smejeme, znamená to, že ešte žijeme.

Další odpovědi
zbyndo

Humor pomôže aj v bezradnosťi, ale nie každý má taký dar od Boha. Ja som raz v zelovoci, kde predávalo jedno dievča, povedal, ukazujúc na rajčiny :Jéjda, aké máte krásne ríbezle. Ona úplne vážne :To nie sú ríbezle ujo, to sú paradajky. No, každopádne, humor je vážna vec

marci1

Určitě. Budhistická moudrost říká:„Štěstí přichází k těm, kteří se smějí“. 🙂
Mozek během smíchu zpomaluje produkci stresových hormonů. Současně začne silněji vyplavovat hormon serotonin, který podporuje dobrý pocit. Smích zvyšuje pocit štěstí a pomůže nám překonat mnohé věci, které se najednou zdají snadnější. S humorem jde všechno líp. 🙂
Tak třeba tenhle: „Dnes jsem poprvé dostal strach. Je sobota večer, nemůžu do hospody a manželka si bere sexy prádlo.“ 🙂

nyjono

Už si to živě představuju, jak takto odpovídám 😁 😁 :D

Gonfaloniér

Ona mě nezajímá… jako beru to vážně (zodpovědně), ale není to nic, co by mě hrozilo nebo nějak nabouralo mou náladu.

zjentek

Já zavtipkoval otázku nad tou tvou! A dokonce přiměřeně dnešní korodobě (sarkasmus je na místě). To už se i svini protiví, čeho jsou lidé u koryt schopni. Já být vzdělaný, podnikatel, anebo jinak veřejně činný, tak se pomalinku třepu strachy, protože UŽ JE VRCHOL, čeho jsou tito lidé schopni a normální (chápej jako řadový) občan už brojí na válku, protože JEHO životní prostředí a celý JEHO život se pro něj stávají NEÚNOSNÝMI. Už jen tím, jak mu výše zmiňovaní denně pošlapávají JEHO prostředí tím, jak si bezmezně dopřávají. Vlastně tím pošlapávají i jeho čest, ducha a chuť skromně žít.

IMHO je koronavirus darem z nebes, který MŮŽE přimět skromně žít i bezpáteřní, nenapravitelné požitkáře, když pánbů dá. Především ty, kteří to o sobě ještě nevědí (u takového Hůlky, Klause a dalších veřejně činných to bude asi problém, ale i tam je naděje na úspěšnou léčbu). Jsem v této dnešní době „dost švandovní“, čili schopen zavtipkovat?

elkon

Nezáleží na době, ale na konkrétní situaci.

da ny

Samozřejmě, že ano. :D

Dochy

😉
V některých restauracích už jsem viděl i výslovný nápis aby neodcházeli od stolu všichni hosté, dokud nebude útrata zaplacena. Takže když počkáte na židli dokud pán bůh nezaplatí…

Jinak nevidím důvod proč nevtipkovat, ale zrovna tento vtípek bych si v reálu k neznámému číšníkovi asi nedovolil.

luky.1986

Černý humor je jako dítě s leukemii, nestárne.

led

zbyndo, podobnú situáciu som videla u nás na trhu. Naozaj ste ukazovali na rajčiny a nie na dievča, ako dotyčný kupec?