ksks

Jak si najít „nejlepší“ kamarádku?

Zdravím, poslední dobou jsem si všimla, že nemám žádnou „nejlepší kamarádku“, které bych se mohla se vším svěřit. Dříve jsem měla dvě, ty se ale teď začaly více bavit samy mezi sebou než se mnou, já jsem zůstala sama. Ve třídě se se mnou baví všichni, ale nikdo není můj BFF. Když vidím fotky ostatních s jejich BFF, je mi smutno, že já takové asi mít nebudu… Je chyba ve mně?? Mám se změnit??

Nejlepší odpověď
Mirdas

Kamarádi se nehledají, těmi se stávají.

Další odpovědi
marci1

Proč by ses měla měnit? Najít dobrou kamarádku není opravdu jen tak jednoduché. Chce to čas, neboj, ona se objeví ! 🙂

ivzez

Souhlasím s Mirdasem, kamarádi se nehladají a už vůbec ne nejlepší.

Kamarády se stávají lidé, kteří mají něco společného,
např. zájmy a kteří si dobře rozumějí.

Časem se z kamarádů někdo stane nejlepším.
(Nejlepší může být jenom jeden.)

Měla bys vědět, že „kamarádství ve třech“ málokdy vede k něčemu dobrému.
Většinou si dvě z těch tří začnou více rozumět a ta třetí zůstane sama…

Jednu radu bych pro tebe ale měla:
Buď sama sebou, mluv a piš česky a nepřejímej
každý nesmysl (např. BFF), protože „je právě in“.

pucipuci

Kamarádku přes net asi najít můžeš,takovou,co bude mít hodně podobný názor na spoustů věcí a říci ji třeba budeš taky moci vše,ale asi toužíš po někom více hmotném.Takže kámošku hledej v okruhu zájmů,to je nejlešpí začátek. Budete už mít společnou zálibu a pak se uvidí. A protože jsem starší,už mám ze života odkoukáno, že nejsrdečnější a nejpohodověkší bývají lidé,co mají hodně rádi zvířata a tím nemyslím na talíři.

bolak

Já jsem za svůj život zatím nepotkal nikoho kdo by měl nějakého kamaráda. Ano, nazývají se tak, ale vesměs jsou to lidi co spolu chodí na kafe, nebo jiní 2 kteří každou sobotu chodí spolu do hospody, nebo dalši 3 co spolu dělaj v práci, nebo jiní co si spolu zajdou 2× tejdně zahrát tenis..atd.

Je snad chození na kafe definice přátelství?
Je snad to že se spolu 3 lidi viděj téměř denně definice přátelství?
Nebo je snad přátelství jít si s někým zahrát tenis?

Ve skutečnosti lidí co by měli nějaké skutečné přátele, když nepočítám rodinu, je asi tak 1% a možná ještě míň, a pak už je snadné mezi nimi najít toho nejlepšího.

Anička 99

Neboj taky žádnou nemůžu najít , ale určitě ji obě najdene.