Je normální najít si nové přátele, když vás ti staří ignorují?

Nejlepší odpověď
hapiky

Opravdových přátel není nikdy dost. Kdo Vás začal ignorovat, tak to nebyl skutečný přítel.

Další odpovědi
Kepler

Souhlas s hapiky, opravdový přítel by tě nezačal ignorovat, leda by ses sám nějak sparchantěl. Takže by nebylo čeho litovat a najít si další přátele je vždy na místě, i když už nějaké máme.

led

Priateľ ťa neignoruje. Priateľov človek nemá veľa. Priateľ pomôže a nič za to nepýta.
Kamarád, aj keď sa vydáva za priateľa a pri probléme ťa ignoruje, nie je priateľ.

ivzez

Ne, není to normální.

Člověk by měl výběru přátel i kamarádů věnovat dostatek času
a pozornosti a svým přátelům i kamarádům by se měl věnovat
a zajímat se o ně. Tak nikdy nedojde k tomu, že by Vás některý ignoroval.

Podle mne jste v otázce nazval přáteli lidi, kteří Vašimi přáteli nebyli
(ani Vy jejich).

jirka F

Po delším čase ignorace je dobré si najít nové přátele(já dávám maximálně rok na reakci poté ještě týden nápravy.A poté už na něj navždy zapomenu).

quentos

Ne, je normální zůstat sám. (Ironie. Abys viděl, jak ta otázka vypadá.)

Je normální koupit nové králíci, když vám ti staří chcípnou? (Abys viděl, jak je nelogické používat v této souvislosti první pád.)