amber

jak najit kamaradku

jak bych mohla najit kamaradku,neslysela jsem o ni uz 30 let ale vim ze uz byla dvakrat provdana ja znam jenom jeji rodne jmeno.

Nejlepší odpověď
kropitko

jak píše quentos,pošta pro tebe a jestli nemáte zatím odvahu,tak zkuste web

http://www.chy­bismi.cz/

Další odpovědi
quentos

Na taková setkání je ideální zúčastnit se pořadu Pošta pro tebe na ČT1, máte-li náladu si za pár neděl udělat výlet do Prahy do televize…

panenka

Pokud víš s kama pochází tak se zkus vydat v daném městě na evidenci obyvatel nebo na matriku nahlaš jim tam její původní příjmení a myslím si že ti tam určitě pomůžou.