B♥A♥G

Jak si mám najít kamarádku na nové škole??

Ahoj, chodím na gympl do 1. ročníku (6. třída). Z naší 5. třídy tam jsou se mnou ještě 3 holky a 2 kluci. Ta 1 holka se se mnou baví jenom trochu, druhá vůbec (ani jedna ani nechce) a třetí dost, ale ta druhá mi ji přebírá. Chtěla bych se zeptat, jak se mám s nějakou holkou tam seznámit a skamarádit? Jsem dost stydlivá. Děkuju za odpovědi, mám kvůli toho deprese, že zůstanu sama

Nejlepší odpověď
sdesigner

Je to vlastne tak nejak jak rekla Burak. Trocha to jeste rozmaznu. To ze rekla Bud uprimna? se da prelozit jako bud vlastne tym cim si doted bila…jen clovek ktery se na neco hraje je nuprimny…delej to co te zajima..pokud rada chodis do bufetu tak to delej jestli rada ctes knizky cti je na chodbe…oni se ty lidi ktery maji podobne povahove vlastnosti sami ozvou, vyhledaji si te…pokud chces dobre pratele…pokud chces mnoho pratel tak zacni delat to co nejsi ty, kopiruj nove trendy, stridej kluky atd.......mozna bude mnoho znamych a fandu..no rozlisit potom kdo je pritel je ohromne tezke…chce to klid a cas…

Další odpovědi
anonym

to vůbec neměj,chce to trochu času,až se s žáky líp poznáš a oni lépe poznají tebe určitě si kamarádku najdeš,bud upřímná a hlavně se nevyhýbej kolektivu