Avatar uživatele
kikina1999

Jak se mám chovat ke kamarádce?

Moje kámoška se a kamarádí s holkou která nám to kamarádství zničila, ale ona si to nemyslí. Když jde s ní ven, tak jsem smutná. Nevím jestli je to žárlivost, nebo něco jiného. Jak se mám v tomto případě chovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4654 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

i když je to kamarádka, nemůžeš ovlyvňovat její názory.
musíš si uvědomit, že nejsi na světě sama, že nejsi jediná kamarádka.
právě proto, že jste kamarádky, neměly by jste se vzájemně omezovat, nýbrž si přát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

V životě poznáš , že to není tak černobílé jak ty to vidíš.
Ona prostě poznala, že si s ní třeba líp rozumí mají víc stejných názorů a líp se pobaví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

lidi se meni, kamaradi prichazi a odchazi. mozna je cas najit si jinou a neupinat se k tehle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Najít si jinou kamarádku,nebo chodit ven s nima.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natee

Stalo se mi to samé s tím rozdílem že ten, který nám kamarádství rozvrátil, byl její kluk. Objevila jeho a na mě se vykašlala. Srazila mě na kolena a opustila mě. Už je to rok, ona se s ním mezitím rozešla a znovu o přátelství se mnou projevila zájem. Nedokázala jsem jí to odpustit a odmítla ji… Tím si asi projde každý, řekni jí, co ti vadí. Buď se ti nějak přizpůsobí, a nebo není opravdová kamarádka a je čas se porozhlédnout po jiné =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Normálně – trošku ustup ze svého postoje k té druhé a nehledej v každé změně chování kamaráda kamarádky hned útok proti tvé osobě. Když ona si to nemyslí, tak je to hodně dobré.
Prostě: „čau – mohu jít ven s vámi?“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek