B♥A♥G

Jak si mám najít kámošku na nové škole????

Vím, že už jsem se ptala, ale chtěla bych trošku víc odpovědí, ať si toho všimnou i ti, kteří si toho nevšimli.

Jak si mám najít kamarádku na nové škole??

Ahoj, chodím na gympl do 1. ročníku (6. třída). Z naší 5. třídy tam jsou se mnou ještě 3 holky a 2 kluci. Ta 1 holka se se mnou baví jenom trochu, druhá vůbec (vůbec si nerozumíme) a třetí dost, ale ta druhá mi ji pořád přebírá! Chtěla bych se zeptat, jak se mám s nějakou holkou tam seznámit a skamarádit? Jsem dost stydlivá a nesmělá. Děkuju za odpovědi, mám kvůli toho deprese, že zůstanu sama

Odpovědi
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat
  2. Pozvi holky do bazénu, udělej 50 m pod vodou a uvidíš jak si tě budou hned vážit