katy5

ahoj nevíte nějaký citát který by dokázal mojí kamarádce jak jí mam ráda a co pro mě znamená? nějaký poděkování nebo tak

Nejlepší odpověď
mosoj

Takovéto věci se dokazují činy a ne citáty !!!

Další odpovědi
hanulka11

Já bych jí to řekla jak to cítím sama od srdce, poděkovala jí za to jaká je , že v ní mám oporu a je prostě pro mne ta nej…

Sůwa

Mám kamarádku víc než 55 let, neviděly jsme se od roku 1969 do 1989, tedy dvacet let a po setkání jsme plynule navázaly na to, co bylo dřív. Nikdy jsme si o vzájemném vztahu povídat nemusely, prostě je a dokud budeme žít, bude trvat i naše přátelství a kdo ví, třeba bude trvat i po smrti 😁
Doplňuji:
Jestli za každou cenu trváš na citátu, tak můžeš citovat Milenu Dvorskou v roli princezny Marušky, když řekla svému otci králi Janu Werichovi : „mám tě ráda jako sůl“. To by pochopit mohla.

barnajka

Jednou jsem na netu našla takový pěkný vyznání, který mi úplně mluvilo z duše.
Je teda v angličtině, tak snad anglicky umíš, protože v překladu do češtiny by to hned znělo jako prázdná fráze :)
Ber to jenom jako inspiraci a sama si to napasuj na tvůj vztah, který ke své kamarádce máš.
http://img.na­dapenny.com/t20/120­14/nadap052118140­960237.jpg

Nebo se mi moc líbí toto:
„Přítel, to je někdo, kdo zná píseň ve tvém srdci a dokáže ti ji zazpívat, když jsi ty sám zapomněl slova.“

Jestli ti teda angličtina problém nedělá, můžeš se podívat i sem http://www.fri­endship.com.au­/quotes/
Na téma přátelství tu najdeš stovky citátů, mouder, básniček i písniček. Určitě si něco vybereš.

A nebo ještě jeden osobní tip: použij text (nebo jeho část) některé z těchto písniček. Jsou přenádherný!
Pokud je vaše přátelství opravdový oboustranně, s kamarádkou to musí emočně hnout! ;)

Petr Novák: Přátelství na N-tou
http://www.you­tube.com/watch?v=M3ByQ­ChXeHo

Svěrák+Uhlíř: Neopouštěj steré známé pro nové
(doporučuju dokoukat do konce: i to povídání po písničce bere za srdce ;)
http://www.you­tube.com/watch?v=xzVH3tR­E1RM&feature=re­lated

Petr Rezek: Přátelství
http://www.you­tube.com/watch?v=a­blIo_j_9W0&fe­ature=related

Každopádně: ať už si z mé nabídky něco vybereš, nebo ne – vlož do vyznání i kus sebe. O citech by se stejně moc kecat nemělo, city se mají prožívat a dokazovat. Takže si nedělej těžkou hlavu z toho, že ti to vyznávání moc nejde… Pokud je mezi váma opravdový přátelství, tvá kamarádky tě už stejně zná – a ví, že na řečičky tě moc neužije. Tak se do ničeho nenuť, byla by to jenom trapná křeč. Napiš do přáníčka třeba jen ten citát/myšlenku a pod to narovinu přiznej:
„Promiň, že ti neříkám každý den, jak moc jsi pro mě důležitá, ale víš sama, že kecání zkrátka není moje parketa :) Kolikrát jsem ale přemýšlela, kde bych asi dneska byla a kolik bych toho dokázala, kdyby nebylo tebe…
Ber toto přáníčko jako důkaz toho, jak moc pro mě znamenáš a jak si našeho přátelství cením.
Děkuju ti za všechno..“

..prostě něco na tento způsob.
A vůbec to nemusí být sáhodlouhý ódy, méně někdy opravdu znamená více ;)
Napoj se spirituálně na kámošku, zavzpomínej, co všechno jste spolu prožily a kolikrát ti pomohla z bryndy…a uvidíš, že nádherný vyznání z tebe půjde úplně samo.
A jestli bude malinko neohrabaný?!
No a?!
Hlavně, že bude od srdce!!! ;)

katy5

jenže já moc svoje city najevo dávat neumim