Avatar uživatele
Elizabet

Potřebuju se svěřit!

Dobrý den, právě jsem v okamžiku života že nevím co dělat svět se mi hroutí před očima a to kvůli přátelům a jednomu klukovi atd.. Je mi 13 takže mám takové potíže nevíte kam se svěřit?..k rodičům nechci a kámošky mi neporadí nevíte třeba o nějaké stránce na internetu kam bych mohla napsat co prožívám?..a nebo někdo z vás neví?…jsem zoufalá pomoc!
Doplňuji:
Ne opravdu je mi 13

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

zkus tohle:

www.zpovednice.cz

… spousta lidí i ve Tvém věku tam řeší problmu nejrůznějšího ražení
Doplňuji:
*problémy

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

kdyby jsi se rozhodla svěřit se někomu na netu,tak hlavně opatrně,nemůžeš vědět kdo na druhé straně je,může to být nějaký úchyl. Svěř se raději rodičům,nemusíš oběma,třeba jen mamce. Neboj taky jí bylo 13 let. jinak se můžeš svěřit komukoliv dospělému,koho máš ve svém okolí,komu věříš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NickD

Ve tvým věku je to celkem normální.Starosti jsou pořád a čím budeš starší,tím jich bude přibívat.Pokud ti není schopen rozumět a naslouchat nekdo z rodiny a blýzkých,tak zkus třeba tento odkaz a zkus si najít nějaké nové přátele.
http://eu1.ba­doo.com/?sold1=2byc­kjO3Uw3AoNaEoJ­P68H03CYfAMW.5V

Jinak jsou ve větších městech dětská psychocentra,kde ti velmi rádi a s ochotou pomohou.Vše je zdarma a můžeš se i zapojit do různých aktivit.
Přeji hodně úspěchů a nevzdávej se!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dá se jen odhadovat,co tě trápí.Zkus uvažovat o někom,komu se dá bez obav vyplakat se na rameni.
Máma,babička,někdo komu VĚŘÍŠ!? Ono je ti asi prd platný ujištění,že ve 13 letech se hroutí celý svět tak dvakrát do měsíce,co?Hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na to,že je ti 13 let,píšeš až neuvěřitelně slohově.Není to překlep v udání věku ?!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holčička

Určitě najdeš někoho komu se můžeš svěřit,taky mi bylo 13 ale svěřila jsme se tetě se vším co jsem chtěla.A bylo to odbre docela tě chápu al emusíš ve svych rodičích najít oporu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek