Avatar uživatele
Kikiki-001

Jak se s někým skamarádit (najít si nové přátele)?

Zdravím, chci se zeptat, zda nevíte o nějakém způsobu, jak si najít nějaké kamarády. Zní to trošku divně, tak to trošku upřesním. Jsem z Liberce ráda bych si našla nějakou novou kámošku v mém věku a se stejnými zájmy, FB mi příjde tro ,,nedůvěrihodné" se s někým přes FB seznamovat. Po městě se ráda prrojdu, ale zatím jsem ikoho nepotkala a zvonit na zvonky ptát se, je taky blbé. Jestli třeba neznáte nějakou stránku nebo tak.. Děkuji
Doplňuji:
Hudba (Nejlépe Green Day a Michael Jackson, jenže mě nenapadá, jak se s někým takovým seznámit :D)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3575 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
bolak

A víš že s těma zvonkama to nezní zas tak špatnej nápad? :) Jako obcházet paneláky, zvonit na lidi a ptát se přes domovní telefon, jestli by s tebou nechtěli kamarádit mi přijde celkem novátorský :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nevědoucí111

Ahoj a kolik ti je ? Napiš mi do zpráv pls taky nemám kamošky ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

…„v mém věku a se stejnými zájmy“…
A jaké to jsou zájmy?
Nejlíp se totiž s někým takovým právě při provozování daného zájmu – kroužek, oddíl…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
melanie

ja jsem na tom stejen ☹ nemam kamosky a nevum jak se s nekym skamaradit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
repetelka

Kdybyste nedřepěly u PC a vyrazily mezi skutečné lidi do společnosti, nemusely byste nedostatek kamarádů a přátel řešit tady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jolanda0123

Tak pozor, já třeba ven chodím, ale není to tak lehké někoho poznat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
znacka

ahoj zkus jet na tábor :D :D tam najdeš hafo kamarádů :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Nejlepší je někam chodit, kde se schází lidi se stejnými zájmy jako ty. Jestli tě baví cestovat, tak třeba Klub českých turistů. Pořádají společné výlety.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Minniesk

Ahojky kolik ti je? Jsem taky z Liberce 😉

Avatar uživatele
Bob2

Já jsem našel spoustu nových kamarádů díky aplikaci mevyo.com, hledají se tam parťáci na cokoliv, na sport, cestování společný večer atd…

před 2391 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Už jsi na nějaké akci přes mevyo byla? :)

před 2350 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Renty

Kde to seženu? To vypadá dobře:-)

před 2390 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Normálně je to zdarma na google play, pro android i ios, můžeš tam vložit sám nějakou aktivitu, nebo si vybrat z toho co už tam někdo přidal

před 2389 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Leny85

Škoda, že jsem o tomhle nevěděla o prázdninách, když jsem nevěděla do čeho píchnout a proseděla jsem je sama u počítače…

před 2388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hled%C3%A1m+ka­mar%C3%A1da&oq=hled%C3%A­1m+kamar%C3%A1da&­aqs=chrome.0.57j0l3j62l2­.5124j0&source­id=chrome&ie=UTF-8#q=hled%C3%A­1m+kamar%C3%A1dku­+OR+kamar%C3%A1da

před 3575 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek