Kikiki-001

Jak se s někým skamarádit (najít si nové přátele)?

Zdravím, chci se zeptat, zda nevíte o nějakém způsobu, jak si najít nějaké kamarády. Zní to trošku divně, tak to trošku upřesním. Jsem z Liberce ráda bych si našla nějakou novou kámošku v mém věku a se stejnými zájmy, FB mi příjde tro ,,nedůvěrihodné" se s někým přes FB seznamovat. Po městě se ráda prrojdu, ale zatím jsem ikoho nepotkala a zvonit na zvonky ptát se, je taky blbé. Jestli třeba neznáte nějakou stránku nebo tak.. Děkuji
Doplňuji:
Hudba (Nejlépe Green Day a Michael Jackson, jenže mě nenapadá, jak se s někým takovým seznámit :D)

Odpovědi
bolak

A víš že s těma zvonkama to nezní zas tak špatnej nápad? :) Jako obcházet paneláky, zvonit na lidi a ptát se přes domovní telefon, jestli by s tebou nechtěli kamarádit mi přijde celkem novátorský :)

Nevědoucí111

Ahoj a kolik ti je ? Napiš mi do zpráv pls taky nemám kamošky ☹

anonym

…„v mém věku a se stejnými zájmy“…
A jaké to jsou zájmy?
Nejlíp se totiž s někým takovým právě při provozování daného zájmu – kroužek, oddíl…
😉

melanie

ja jsem na tom stejen ☹ nemam kamosky a nevum jak se s nekym skamaradit

repetelka

Kdybyste nedřepěly u PC a vyrazily mezi skutečné lidi do společnosti, nemusely byste nedostatek kamarádů a přátel řešit tady.

Jolanda0123

Tak pozor, já třeba ven chodím, ale není to tak lehké někoho poznat

znacka

ahoj zkus jet na tábor :D :D tam najdeš hafo kamarádů :))

Stingo

Nejlepší je někam chodit, kde se schází lidi se stejnými zájmy jako ty. Jestli tě baví cestovat, tak třeba Klub českých turistů. Pořádají společné výlety.

Minniesk

Ahojky kolik ti je? Jsem taky z Liberce 😉

Bob2

Já jsem našel spoustu nových kamarádů díky aplikaci mevyo.com, hledají se tam parťáci na cokoliv, na sport, cestování společný večer atd…

Sonka Pop

Už jsi na nějaké akci přes mevyo byla? :)

Renty

Kde to seženu? To vypadá dobře:-)

Bob2

Normálně je to zdarma na google play, pro android i ios, můžeš tam vložit sám nějakou aktivitu, nebo si vybrat z toho co už tam někdo přidal

Leny85

Škoda, že jsem o tomhle nevěděla o prázdninách, když jsem nevěděla do čeho píchnout a proseděla jsem je sama u počítače…

bolak

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hled%C3%A1m+ka­mar%C3%A1da&oq=hled%C3%A­1m+kamar%C3%A1da&­aqs=chrome.0.57j0l3j62l2­.5124j0&source­id=chrome&ie=UTF-8#q=hled%C3%A­1m+kamar%C3%A1dku­+OR+kamar%C3%A1da