Avatar uživatele
n_kodies

Jak si najít přátele na cestování?

Až dodělám školu, chci cestovat po světě, ale nemám s kým. Kluka nemám a kamarády, kteří by se mnou někam zašli nebo jeli, taky ne. Kde se hledají přátelé? Na jaké místo mám jít, abych je našla?

Zajímavá 0 před 1533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
autacek

Já s tebou klidně někam pojedu, ale záleží na tom, kam bys chtěla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

„Najít přátelé“ je nesmysl. Lze leda najít přátele.
Na Facebooku je plno takových, kteří hledají parťáka na cestování. Stačí najít tamější skupinu s názvem typu „spolucestování“ či „cestovatelská seznamka“.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Arne1

A kromě Ksichtoknihy existují cestovatelské weby jako například Cestolino, Orbion, Hedvábná stezka a další – tam všude se dají hledat spolucestovatelé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Přátelství se buduje roky, na cesty s někým koho neznáš? Do toho bych nešel.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Dneska na to jsou už skupiny na Facebooku, kde se řeší spolucestování. Ono to zní bizarně, ale do některých zemí je lepší cestovat ve dvou a pokud nemáte v okruhu přátel nikoho, kdo by se vámi jel, tak proč ne s někým cizím. Většinou jsou to stejně naladění lidi a já s tím mám dobrou zkušenost. Já jsem jednoho sehnal přímo přes cestovní pojišťovnu https://www.er­vpojistovna.cz/cs/u­vod kde jsem hledal cestovní pojištění a bylo mi právě doporučeno, ať si do té země najdu parťáka. Byla to Kolumbie.

Nový příspěvek