n_kodies

Jak si najít přátele na cestování?

Až dodělám školu, chci cestovat po světě, ale nemám s kým. Kluka nemám a kamarády, kteří by se mnou někam zašli nebo jeli, taky ne. Kde se hledají přátelé? Na jaké místo mám jít, abych je našla?

Nejlepší odpověď
autacek

Já s tebou klidně někam pojedu, ale záleží na tom, kam bys chtěla.

Další odpovědi
quentos

„Najít přátelé“ je nesmysl. Lze leda najít přátele.
Na Facebooku je plno takových, kteří hledají parťáka na cestování. Stačí najít tamější skupinu s názvem typu „spolucestování“ či „cestovatelská seznamka“.

Arne1

A kromě Ksichtoknihy existují cestovatelské weby jako například Cestolino, Orbion, Hedvábná stezka a další – tam všude se dají hledat spolucestovatelé.

elkon

Přátelství se buduje roky, na cesty s někým koho neznáš? Do toho bych nešel.

Michálek1245

Dneska na to jsou už skupiny na Facebooku, kde se řeší spolucestování. Ono to zní bizarně, ale do některých zemí je lepší cestovat ve dvou a pokud nemáte v okruhu přátel nikoho, kdo by se vámi jel, tak proč ne s někým cizím. Většinou jsou to stejně naladění lidi a já s tím mám dobrou zkušenost. Já jsem jednoho sehnal přímo přes cestovní pojišťovnu https://www.er­vpojistovna.cz/cs/u­vod kde jsem hledal cestovní pojištění a bylo mi právě doporučeno, ať si do té země najdu parťáka. Byla to Kolumbie.