Přátele-kamaradi

Dobrý den
Chodím teďka do 9. třidy (14let) a tam se mou chodí jedna holka.Pod slovem přátelství si představuji 2 osoby,které se svěřují a věři si. Pod kamarádstvím 2 osoby, které se vídaj třeba ve škole a hrajou spolu fotbal. O letošních prázdninách u nás na vesnici byla již zmiňovana spolužačka. Travili jsme čas venku ješte s její kamarádkou a někdy i smímy. Jenže odjeli na dovolenou aa potom jsme spolu chodili ven jen my dva. Utvořilo se mezi namí jakýsi pouto a svěřili jsme se o věcech, co jentak někdo neví. A potom jsme šli do školy, tam se všechno změnilo, setkáveme se tam s hodně slolužákami a moc už si nepovídamé jen se pozdravíme a tím to hasne.A já teď nevim zda jsme přátelé nebo jen kamarádi. Nechalo by se to zjistit,kdybych si sní promluvil, ale ve škole není čas a býdlí 10km daleko a přez internet se mi to nechce řešit. Co si myslíte vy, jaký vztah je mezi námi?

Nejlepší odpověď
Toruk

Stává se, že když jsou si lidi fyzicky blíž, když jsou po nějakou dobu na stejném místě, že se mezi nimi vytvoří přátelství, nebo láska a když se od sebe vzdálí a nejsou už spolu často, že se to pouto vytratí. Pro někoho to přátelství může být tak vzácné, že o něj nechce přijít i když se ten druhý vzdálí a změní se okolnosti kontaktu. Ovšem pro druhého to nemusí mít až tak hluboký význam a spíš se přispůsobuje prostředí, v němž se právě nachází.

Další odpovědi
verka

Píšeš, že nemáš čas. A nemáš čas na kamarádství nebo na přátelství? Jestliže na sebe nemáte čas, tak to asi nebude tak horký.

elektrikář

Vždyť není problém s ní odpoledne zajet k nim. A přivezt jí nějakou kytku nebo dárek.
pokud ti jej nehodí rovnou na hlavu bude kamarádka.