Jak si lze v zahraničí dobít kredit na mobil?

Kupóny tam asi prodávat nebudou, sazka terminál tam taky asi nebude, přes bankomat asi taky těžko. Možná přes e-banking, ale připojovat e z cizího PC asi taky není nelepší nápad

Nejlepší odpověď
anonym

Nakupte si vice kreditu , aby vam to vystacilo na pobyt. Jestli se jedna o dlouhodobejsi , tak snad radsi pausal a faktury vam pujdou pres ucet. Pokud kratkodobejsi , nechce i v Cechach nejake penize rodine , nebo znamym , kteri vam kredit dle potreby dobiji. -iv-

Další odpovědi
tom004

Tak,si ho nabij,před odjezdem,tak ,aby vydržel,po celou dobu.Další možnost je,požádat někoho doma SMSkou,o dobi­tí,případně,mu nechat,potřebnou částku.Těch možností,je dost.

Vodafone

Dobrý den,
pokud máte telefonní číslo od Vodafonu, najdete výpis všech možností na http://goo.gl/LL0WQ. Jen doplním ještě jednu novinku – kredit lze dobít prostřednictvím platební karty i bez přihlášení do Samoobsluhy. Tuto nabídku najdete na https://dobije­ni.vodafone.cz/in­dex.htm?promo=to­pup-hp.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz

DDarent

Kupte si dobýjecí karty a v zahraničí je prostě využijte!!!

Jose1f

Já mám následující zkušenost: přijel mi kamarád – cizinec z Řecka. Koupil si tady SIM kartu od vodafonu za 200 Kč (karta je zadarmo, těch 200 Kč je kredit), nasadil si ji do svého mobilu a má po starosti. Důležité je, aby neměl blokovaný mobil. Něco podobného jistě existuje i u ostatních poskytovatelů. A stejně by to mělo jít udělat i v cizině. Žádný rooming ani dobíjení na dálku není potřeba.