maruš

Kredit na mobilu.

Na mobilu nemám paušál,ale dobíjím kreditním kuponem.A prý po zaslání nějaké sms lze i z tohoto mobilu volat o víkendu do O2 zdarma.Máte s tím někdo zkušenost?Je to opravdu zadarmo?

Nejlepší odpověď
iwrana

Koupila jsem si 02 kartu na které je napsáno:Volání a SMS o víkendech do sítě 02 zdarma.Je to vždy na měsíc.Když chcete mít zase další víkendy do 02 volné, musíte mobil dobít aspon na 200kč a je to zase na měsíc.02 kartu jsem koupila u pokladny v Globusu.Zavolejte do 02 a myslím,že vám poradí,jak to udělat,aby to šlo i s vaší 02 kartou.

Další odpovědi
Michal Kole

O2 má službu Pokec na víkend, vcíe si přečti na webu

http://www.o2­.cz/osobni/181383-uzitecne_sluz­by_k_predplace­ne_karte/242496-pokec_na_viken­d.html

Bedy

Pokud si dobijete kredit, tak Vám přijde SMSka s kódem, který zadáte na www.odmenazado­biti.cz Tam si vylovíte nějakou kačenu a v ní máte nějakou odměnu.
Pokud si dobijete aspoň za 400Kč, odměny jsou hodnotnější.

Jinak můžete využít službu O2 Pokec na dlouho – stačí odeslat SMS ve tvaru NADLOUHO na číslo 999111. cena SMS je 15 Kč a můžete volat zdarma od 19:00 do 7:00 ve všedních dnech, celý víkend nebo státní svátek. Platí to pouze na pevné linky a mobily O2.

Můžete využít i služby O2 Pokec na jedno, a to za 19Kč týdně na pevnou linku O2 nebo za 49Kč týdně na jedno mobilní číslo O2. Aktivujete to posláním SMSky ve tvaru JEDNO A 123456789 na číslo 999235.
Zrušit to můžete SMSkou ve tvaru JEDNO D 123456789 na číslo 999 235.