e-neználek

Jak zjistím zůstatek kreditu? Mám dobíjecí kartu od T-Mobile, mobil Nokia.

Díky

Nejlepší odpověď
brillant

Kolik kreditu vám zbývá? Zadejte *101# nebo zavolejte na 4601.

Další odpovědi
JájsemRaibek

*101# a volat

kokos29

vytoč *101# zelene tlačítko volat

Bedy

Nebo to můžete zjistit přes počítač v samoobsluze Můj T-Mobile. ALe nejpohodlněšjí je to asi z mobilu vytočením čísla *101#

novaklen

Ahoj. Taky jsem dlouho nevěděla jak zjistit kredit t mobile. Vždycky jsem to hledala přes počítač, ale díky tomuto návodu https://napovi­me.cz/navod/jak-zkontrolovat-kredit-o2-vodafone-a-t-mobile/ jsem zjistila, že to jde i pohodlněji přes telefon. 🙂