bauerlukin

Dobíjení mobilního kreditu online nebo přes SMS

Dobrý den, chci se zeptat jestli je možné dobíjet kredit na telefon, přes internet, nebo lépe přes SMS. Operátora mám O2. Nemám paušál, dobijim přes kartu. Díky předem

Odpovědi
aliendrone

Pokud vím, tak lze kreditní SIM karty běžně dobíjet převodem (myslím že je třeba mít nějakou registraci na o2 „můj účet“ nebo tak něco), dokonce i na některých bankomatech to jde přímo kreditkou. Smysl v tom ale nevidím, jediné rozumné dobíjení je přes terminál/zakoupenou dobíjecí kartou – pokud se platí HOTOVĚ.

Jinak ztrácíš jedinou opravdovou výhodu kreditní SIMky – anonymitu (kterou je i tak velmi těžké udržet). :(

nyjono

Tady si můžeš vybrat, který způsob dobití kreditu je pro tebe nejvhodnější

https://www.o2­.cz/osobni/do­bijeni