bolak

SMS na pevnou linku

Někde jsem slyšel že se dá poslat SMSka na pevnou linku.
Je to pravda?
Pokud ano:
Jak to funguje?
Jaká je cena?
Podporují to všichni operátoři?
Co když má dotyčný starší telefon, zpráva půjde odeslat a nedorazí nebo to napíše že odeslat zprávu není možné?

Nejlepší odpověď
Deli

Ano, jde to. Mám T-mobile a mám to vyzkoušené. Odešlete běžně SMS z mobilu na číslo pevné linky – za běžnou cenu. Ona pevná linka začne po pár minutách zvonit a kovový hlas příjemci sdělí, že to a to číslo mu posílá vzkaz: a text…
Nezáleží tedy na tom, jaký telefon příjemce má, jde jen o to, aby ho zvedl.

Další odpovědi
lexx

funguje a vyzvání opakovaně až to zvednete, jenomže plechová huba blekotá málo srozumitelně, je to provizórium a snaha udržet klienta, řešení bych viděl alfanumerický display na linkovém aparátu, některé mají ale není (zatím) vhodný software

Vodafone

Dobrý den,
i Vodafone umožňuje SMS na pevnou linku (z Vodafone nabité karty stojí 1,20 Kč s DPH, z ostatních tarifů a dobíjecích karet stojí 5,40 Kč s DPH). Víc informací najdete na http://goo.gl/GEWtx.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz