Katherine03

Najdu SMS zprávy v samoobsluze?

Delší dobu mám takový problém, potřebuju vyhledat nějaké zprávy, které jsem v mobilu nenašla,protože jsem je smazala. Nevíte jestli je najdu v samoohsluze Moje Oskarta? Nemůžu se tam přihlásit takže vůbec nevím ale pokud bych je tam našla tak by mi to velmi pomohlo.

Nejlepší odpověď
cochee

Nenajdeš. U Vodafone přesně k tomu sloužila aplikace Vodafonepark, která byla před časem zrušena bez náhrady.

Další odpovědi
nyjono

To už tady bylo napsáno, že ne, než mi odpověď kdosi důležitý smáznul.