bolak

Jde nějak dostat kredit z mobilu? Poslat prachy, co mi tam zbyly a nestihnu je provolat, zpátky na účet?

Nejlepší odpověď
beer

Obávám se, že nikoliv.
Tvůj operátor ti ale řekne víc.

Další odpovědi
hanulka11

já mám taky 40 minut volání a když ho nevyužiji ,tak propadá… bohužel takové věci nelze provést

zzzzz

nejde.

muflix

muzete si zaplatit nakou placenou sms sluzbu a naposilat si na ni smsky.. provozovatel ziska cca tretinu mozna vic. ale uznavam ze je to kladivo na komara

bolak

hanulka11: a co to nějak poslat smskou na nějakou tu dobročinou organizaci a pak to z nich vymámit, že to byl omyl a ať mi to daj zpátky v hotovejch, že ty prachy potřebuju víc jak oni?

bolak

beer: já ho nechci obtěžovat, on má jistě hodně práce

beer

Ale já taky přece! No a von je za to placenej ))

anonym

:) beere, vitejte do klubu posuku.....nejste nakonec takovej suchar , za ktereho jsem vas tu povazovala … :)
takovy ten typ : ja ja ja , jenom ja …
( jako napr. ja ) :)

  • iv-