atlas

Jak a kde dobít kredit Vodafone?

Doteď jsem dobíjela přes internetové bankovnictví Komerční banky. Tento způsob mi maximálně vyhovoval, rychlé, do minuty kredit a ani člověk nikam nemusel. Ale změnila jsem si banku a ta službu dobíjení přes internet. bankovnictví bohužel nenabízí. A já hledám nějakou alternativu. Slyšela jsem o dobíjení přes bankomat (ale nevím, jestli na všech, nebo jen na určitých) a vím, že dříve to šlo přes Sazku. Ani s jedním nemám zkušenost. Jak a kde si dobíjíte kredit vy?

Odpovědi
brillant

Používám internetové bankovnictví. http://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/list/c/150,184/­kategorie/Dobi­jeni-a-kredit/a_id/1813

mosoj

Asi ti opravdu zbyde ten terminál Sazky. Jde to všude a bez problémů.