Kiti

Jak se zbavit tiku očního víčka?

Už ho mám více než týden, k lékaři se mi zrovna moc nechce :)
Není to vidět, ale moc příjemný to taky neni.

Odpovědi
marci1

Pomůže hořčík, dobře se vyspat a omezit pobyt u PC. 🙂

anonym

Tik je příznakem buďto stresu a nebo ´únavy´ oka (očí).
Zbav se stresu (vysvědčení? přítel?…).
A pokud to nepomůže, jdi k očaři. Brýlím se, případně, stejně ´neubráníš´ – a navíc, brejle jsou velice vítaným doplňkem vizáže…
😉
Já mám, kupříkladu, troje – od výzoru blbce ke zdání vzdělance…
😉

da ny

Často chybí hořčík i vápník
třes levého víčka slouží jako diagnostická pomůcka při nedostatku Mg

http://www.ule­kare.cz/porad­na-lekare/tik-v-ocnim-vicku-47698

anonym

Bráchu to jednou chytlo, zrovna kdy měl rande 🙂, pak to přešlo, nikde s tím nebyl