Pajena

Co znamenají tiky v oku?

Co znamenají a jaký je důsledek tikání v oku ?

Btw.někdy mi tiká i v břiše či žaludku =)

Odpovědi
Zuzka158

Neznamenají nic, je to pouze nervová aktivita, většinou to spouští únava, vyčerpanost a může přetrvat i několik dní. Žádné následky mít nebudete.

ivzez

U tebe je všechno nejspíš důsledkem podvýživy.

Pozor na to, že dokud se nezačneš živit normálně, nebudou tvé problémy
moci řešit ani lékaři minimálně kvůli tomu, že výsledky tvých vyšetření budou
zkreslené a oni tak skutečnou příčinu (pokud by byla jiná než podvýživa)
nebudou moci zjistit.

_______

Doplňuji:

Zuzka158 je tu nová, ještě o tobě nic neví (nezná tvé starší otázky).
Také si neuvědomila, že ti „diagnózou přes internet“ může uškodit.

ivzez

PS:
Pokud by u tebe šlo o vyčerpání a únavu,
pak opět pravděpodobně z podvýživy.