Džanička

Cukání v oku

Možná se Vám to bude zdát srandovní,ale už čtyři dny mi cuká v oku.Když se s někým bavím tak vidím jak mi na oko kazdý kouká,je to docela trapas,neví někdo co je příčinou a jak to případně odstranit.Cuká mě takhle v oku již několik let,v různých intervalech,ale teď mě to zrovna docela obtěžuje.Díky.

Nejlepší odpověď
Tombik

Být tebou,došel bych si k očaři,obzvlášť pokud máš tenhle problém již déle!

Další odpovědi
Speedy

Pokud vám to již trvá dlouho, pak je opravdu lepší zajít k doktorovi. Ale i u lidí, kteří mají nedostatek spánku, se to může projevovat také cukáním očních víček. Ale vzhledem k tomu, že je to dlouhodobá záležitost, tak opravdu je na místě lékař.

Petrysovna

můžeto být i nedostatek hořčíku.Nedostatek hořčíku se projevuje zvýšenou nervosval.dráž­divostí,což je třeba cukání.Hodně štěstí