Lgee

Jak se zbavit depresí?

Přijdu si jak úplně bez života

Odpovědi
Kelt

Stačí se podívat na pár tvých otázek. Deprese je pocit, stav. Záleží na tom, jak budeme prožívat věci kolem sebe. Ale je třeba být vděčný za to, co mám a ne být nevděčný a nespokojený za to, co nemám. Základem je úsměv, odpočinek. Veselá mysl, půl zdraví.

elkon

Psychiatr. Ale pro začátek možná postačí zajít svému lékaři, aby to posoudil.

da ny

Doplnit ty správné vitamíny /B komplex, + Niacin (!), + Thiamin (ten u snídaně) hořčík s vápníkem, C vit., D3, Zn (nebrat současně s Mg, ale časový odstup) atp./. Nesedět doma u bludičky, svítit jako na zámku (nyní je světla nedostatek). Kysané zelí. Jablka nastrouhat, když zhnědne má v sobě alespoň trochu Fe. Nedostatek železa a Mg (80% populace) = únava.
Věnovat se zálibám, dostatek spánku. Pestrá strava (připravuj si i sám, vař i pro druhé), v zelenině i ovoci toho moc není….
Pohyb, procházky. Zaměstnat se fyzicky (práce, úklid – doma je stále co dělat).
Kdo neví, kam dřív skočit (umí se zaměstnat, ale ne strhnout jako péro u budíku), nená roupy a čas na „blbé“ myšlenky a nálady.