Avatar uživatele
JohnCreek

Jaký přípravek užívat na opravdové zlepšení imunity během podzimu a zimy?

Vím, že jsou na trhu stovky vitamínů C atd. Chtěl jsem se Vás lidí zeptat, jestli máte osobní dobrou zkušenost s nějakými opravdu dobrými vitamíny, které vám opravdu fungovaly. Když jsem totiž minulou zimu užíval obyčejný Celaskon, tak jsem měl pocit, jako kdybych vůbec nic nebral. Chápu, že nic nemůže fungovat 100%, ale přece jen… Cena není rozhodující :D

Zajímavá 0 před 2363 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Rakytník, hlíva ústřičná, zázvor, zinek, B17, vit. C minimálně 500 mg denně,
též viz Alesh, kustovnice… ;)))
Hlavně veselá a pozitivní mysl 😁
https://www.te­rezia.eu/cz/pro­dukt/b17_apri­carc_s_merunko­vym_olejem
Pokud je snížená obranyschopnost sliznic, je to složitější a vhodné i přes pestrou stravu tělu v posílení pomoci vhodnými doplňky.
Když sedíte ve 20. řadě v kině a v 1. někdo rozkýchá a rozfrflá bacily/viry, máte 90% šanci je „nakoupit“ a odnést si je domů.

Odborníci se shodují v tom, že z dnešního ovoce a zeleniny mnoho vitamínů tělu nedodáme. Údajně tak 20 % toho, než ještě v 80. letech 20. století. Půda je vyčerpaná a mnohdy nevhodně hnojená.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Zázvorový čaj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

Nevím, jak to to tady s reklamou, zda není zakázané dávat tipy na konkrétní výrobky. Ale mám velmi dobrou zkušenost s colostrem a konkrétně s tekutým. Sice to je chuťově hnus fialovej, ale na takové ty podzimní nesmysly, že kašel, že v krku, že rýma, že hlasivky podle mě ideální. Já si kupuju tohle http://www.bio-colostrum.cz/tekute-colostrum , vždy jsem bral tu sadu se 3 lahvičkami, což je ekonomičtější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Rakytník řešetákový v různých podobách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Žádný.

Rozumná vyvážená strava (vitamíny ve stravě),
pravidelný dostatečný pohyb a otužování.

Už minimálně 10 let nevím, co je rýma, kašel,
nachlazení, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Nejlepší přípravek, je žádný přípravek ;)
Takže doporučuji přírodu. Zázvor, citron, otužovat se, nepřetápět doma, pozitivně myslet, nezanášet se negativama. a být v pohodě. Hlavně nad věcí. O té psychice je to více, než o práškách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Pokud budeš brát C v miligramových dávkách, tak ti pomůže akorát proti kurdějím.
Kup si kilový pytel a užívej dle návodu.
http://rizika­ockovania.sk/dok/Vi­tamin_C-liecba.pdf

Upravil/a: dr.luha

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulas

Mě se osvědčilo pravidelné pití čaje z květu černého bezu, taky je hodně důležité nebýt neustále v přetopených vysušených prostorách (trpí a jsou zranitelnější sliznice v nose), chodit často ven, a stoprocentně platí ,,veselá mysl-půl zdraví" a pokud možno zdravý životní styl. Jo a určitě sauna a otužování jsou super. To vše je určitě efektivnější než polykání závratného množství prášků – byť je v malé míře neosuzuji.

Upravil/a: hanulas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
richardad

Vitamín C není proti chřipce. Musí se použít silnější antioxidanty, které spolupracují, např. EGCg v kombinaci s resveratrolem, anthokyaniny a rhodiolou.
Úplný zázrak u chřipky je cílený mitochondriální antioxidant mitoquinol.

http://stalem­ladi.cz/ceny/mi­toq-5-mg-60-kapsli-targeted-antioxidant/

Ten léčí veškeré infekční nemoci dvojnásobnou rychlostí. Nejen chřipku, boreliózu i další ošklivé choroby.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petr B

Pokud chcete opravdu zlepsit imunitu, uzivejte kozinec blanity, na nachlazeni je skvely caj z jihoamerickych ristlin muna muna a wira wira. https://www.centrum-bylin.cz/KOZINEC-BLANITY-koren-sypany-bylinny-caj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jiri Linhart

Nejlepsi je Priroda ! Ale i tak je lepsi porada s lekarem ! My jsme jako deti dlabali Celaskon,ktery byl v 60 a 70 letech ve sklenene tube. Jis li malo ovoce a zeleniny,cpi do sebe vitaminy ! Dobry multivitaminy koupis treba v Lidlu za 16,90 kc a obsahuji temer vse a rozpustis li tabletu ve vode,ci citronove limonade-pet lahev 2 litry za 6 kc,je z toho i chutna limonada.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
synapse

červená řepa a sauna, s nimi jsem přečkala zimu bez újmy. To až teď začínám klempírovat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chenda.

Jako přírodní zdroj vitamínů C je dobrý například rakytník řešetlákový. Ten je na céčka bohatý až až. Dobrý je formě různých šťáv a sirupů. Mají ho například tady https://www.her­bavis.cz/produk­t/rokivital Stačí dát si každý den trošku, zředit vodou nebo jinou šťávou a jako prevence před nachlazením myslím že ideální :) Když lahev se šťávou z rakytníku nespotřebujete včas, dá se i zamrazit…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman17

Já kupují v lekarne vítamin C vyrobeny ze šipku a nevím co je nachlazení teď záleží jestli jste kuřák nebo ne kuřák potřebuje až trojnásobek vitamínů C já kupuji v lékárně sílu 500mg v tabletě. Ale nejlépe je jist hodně ovoce a zeleniny například v paprice je hodně vitamínů C ale vše je o penězích. Mně kdyby nevadila zubní proteza tak raději ovoce a zeleninu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Ahojky, já jsem hodně vysazená na přírodní produkty. Na ty nedám dopustit :) Jinak pokud máš zájem, mrkni na https://www.be­autybio.cz/pri­rodni-stavy/ekomedica-ostropestrec-mariansky-stava/. Vynikající antioxidant :) Doporučuju.

Avatar uživatele
Ahmed Ahmed

Nic z toho nejsou přírodní produkty jen se to tak má tvářit

Avatar uživatele
briketka10

Odpovídala jsem již několikrát, že užívám tento přípravek:
https://www.proz­dravi.cz/panga­min-pro-deti-300-draze.html

před 2354 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek