Lgee

Jak na deprese?

Je to pro kamaráda
Podotýkám antidepresiva už zkoušel na něj nefunguje už asi není šance co?

Nejlepší odpověď
ShadyPony

Lze to řešit

Měl by se poradit se svým psychoterapeutem a mohl by vyzkoušet nějakou psychoterapii, ten by mu poradil, jak „žít“, aby se depresím vyvaroval a jak udržovat tzv. Psychohygienu. Jinak mu přeji hodně štěstí. :)

Další odpovědi
MobilManiak

Lze to řešit

Kamarád musí začít u sebe, sám (i třeba bez prášků) změnit přístup k životu. Radovat se z drobností, vidět vše nejdřív jsko dobré. Těžké situace řešit s chladnou hlavou a nevidět vše černě. Antidepresiva považuji jako takové pseudoléky, nebo ne, ale jako takový hazard…lidská mysl je silná, dokáže všelicos zvládnout a tomuhle může pomoci správný přístup. Vypovídat psychologovi, říct to rodině, že od ni chce podporu, pro něj je taky těžké a nepochopitelné, ale…podpora a přístup jsou v tomto případě velice dobrý podpůrný lék.

WoIfy

Lze to řešit

mosoj

Nelze to řešit

Pokud nepůjdeš k psychiatrovi nelze to řešit a tady už vůbec ne.

marci1

Lze to řešit

Samozřejmě, že to řešit lze. Antidepresiva (pokud jej měl naordinované lékařem) může lékař za zaměnit jiné, které mu pomohou. Dnes je tolik druhů různých antidepresiv, každému vyhovují jiné. Pokud nepomohou návštěvy u lékaře, ani antidepresiva, zbývá pobyt v léčebně (třeba jen krátkodobý). Vše se dá řešit. 🙂

Drap

Lze to řešit

Všechno je řešitelné. Bez odborníka to ale zřejmě nepůjde.

Ganymede

Lze to řešit

Psychoterapeut a antidepresiva jsou mu k ......
Kdyz Vam napisu lecbu, stejne me neposlechnete.
Da se to řešit alternativnim smerem, detoxikaci organismu a s homeopatem. Doporucuji procist weby: Aluska.org a prvopodstata.com
Ja mam uzkostnou poruchu a OCD, setrim si na to, abych se mohla pomoc alternativnich smeru vylecit. Ono to neni nejak drahe, no teda jak pro koho.
Snad jsem pomohla.

zjentek

Lze to řešit

..jointem.

https://www.go­ogle.cz/search?q=ko­nopn%C3%A1+l%C3­%A9k%C3%A1rna&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=T7IfV_znFsva­UYKhn-AI

yuko

Lze to řešit

da ny

Lze to řešit

Maniodepresivní psychóza vyžaduje odbornou lékařskou pomoc.
„Deprese“ se zvládnout dá
Je dobré si uvědomit/najít příčinu.
http://drvita­min.cz/72-stress-deprese
Pestrá strava, přiměřená psychická zátěž, pohyb a fyzická práce…
Světlo, pokud chybí sluneční, hodně svítit
2× ročně niacinovou „kúru“ (vit. B3) + B komplex, B1, Dologran.

Příčinou stresu může být i dysfunkce v pánvi (málo materiálu a odkazů):
http://reflexox7­.webnode.cz/new­s/deprese/..
http://www.ce­lostnimedicina­.cz/deprese-a-pet-nejlepsich-potravin-proti-ni.htm