manon

Jak se u vás rozbalují dárky?

Nejlepší odpověď
quentos

Každý se vrhne na své balíčky

… poté, co je dostane od „vrchního rozdavače“, což bývá tradičně nejmladší člen rodiny (kdysi já, dnes sestra)

Další odpovědi
venkovan

Jiná odpověď

Skoro jako krásnou ženu. pomalu a co nejméně poškodit obal.

briketka10

Jiná odpověď

k těm dárkům to je tak ségra rozsvítí velkej stromek zazvoní zvonečkem a čtou
se popsaný balíčky komu jaké patří, synovec je netrpělivěj a ségra taky, vždy mi volaj, jako by měl spadnout barák..
a to je jen 5 odpoledne a už chce večeřet ?? kolikrát jsem neměla ještě zabalený dárky, ale už je mám a teď smažím vinnou klobásu kilo a půl to si pošmáknu vrazím ji do mrazáku až vystydne mňám a hromada salátku 🙂

řidiči jak trouběj ve městě autobusy maj půlhodinový spoždění !
letos musím být v předstihu, aby byla ségra v klidu, dnes mi totiž říkala,
že pustí mýho kocourka k ní až po večeři áchjo to mu bude smutno :(
Doplňuji:
ten text je popletenej mě něco vypadlo pardon já nenapsala, že už
nikam nepojedu, proto ti řidiči jsou fákt děsní jak o život jen pár se
jich najde slušných, že pouští přes přechod, musím si koupit reflexní
pásku navečer asi :D

Damiana

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Sedneme si s mužem ke stromku a na střídačku si nadělujeme – on mě, já jemu. Nemáme dárky popsané, víme, co kdo balil (ty od něj jsou totiž krásně zabalené, ty od mne jsou v ozdobných taštičkách:-).
Doplňuji:
Ale nedáváme si je do ruky, vybíráme si je na střídačku.:-) Paráda je, když – jakmile myslím, že už pak pod stromečkem nic není – manžel řekne: To není všechno, koukej, máš tam ještě něco…:-) A někde v růžku se krčí mrňavá krabička…:-) Ty já ráda, v těch se to obyčejně pěkně blýská.:-))))

huxa

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

BANAN93

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Doplňuji:
a furt máme opatrně rozbalovat, že papír použijeme i další rok, zatím nikdy se to nestalo :D

Lleni

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

WeeBear

Každý se vrhne na své balíčky

Co tak vzpomínám, tak to u nás funguje přesně takto. Každý má hromádku se svými balíčky a většinou se u nás na nic nečekalo. Akorát ten, kdo fotil riskoval, že mu jiný něco přibere. 😁

sevos

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Doplňuji:
.

chachar1922

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Doplňuji:
Jinak nemám ráda Vánoce kvůli rozbalování dárku. Musíte se tvářit, že se vám to líbí a já s tím mám problém. Mě se to může líbít sebe víc, ale neumím dát na jevo fakt velkou radost.

tada35

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Doplňuji:
kazdy je zvedavy na reakci ostatnich

osamělývlk

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

Doplňuji:
U nás taky rozdává nejmladší člen rodiny, jako u Quentose.

zzzzz

Každý se vrhne na své balíčky

Calimë

Rozbalujeme po jednom a všichni společně dárky prohlížíme a komentujeme

briketka10

ještě : ségra dávala dárky do skříně a vypadlo pískací
prasátko pro jejího Yorkšírka Čikínka šlápla na něj a
ono písklo no jó a on to slyšel teď tam furt běhá a ňuchá :))

Damiana

Klasika!:-)))))

briketka10

Hehehehé, ale pojem vánoce mu nic neříká
já zas nemůžu mít stromeček a svíčky, jako
dřív, když jsem měla staršího kocourka a číču,
tenhle raubíř skáče a včechno by shodil mám
jen malililinkatéj hódně vysoko kam, ale fakt
nedosáhne jen zvědavě čučí co to je za novoty,
aby je prozkoumal :))