Jack 12323

Jak se říká plechovým stožárům v JZD nebo kravínech a k čemu se používají?

Jak se říká stožárům v JZD nebo kravinech na střechách , jsou plechové a mají takovou hlavici, vypadá to jako “krk žirafy” nebo tak nějak. A nevíte na co se to používá? Pozn. Není to senomet

Odpovědi
Mc Merkurion

… tak je otázkou co tím myslíš a jak to vypadá, ale pravděpodobně to bude vyústění větráků, hromosvod by neměl hlavici a nevypadal jako krk žirafy, a wifi taky nevypadá jako krk žirafy …

mosoj

Já si myslím, že to jsou šibenice pro krávy, kdyby došly k závěru, že už toho mají dost!

marci1

Jen si tipnu: vodní věž, zásobník na vodu? 🙂

Hufnágl

Nemyslíš tím senážní sila?

Pepa25

Nebyl by obrázek? Plechového je toho kolem běžného českého kravína dost …