DDarent

Jak se tomu říká, když…

sou lidi, co si koupěj strašně špatnou věc, a dělaj, jakoby to byla ta nejvymakanější věc na světě a když jim někdo řekne, že existuje něco levnějšího, co je MNOHEM lepší, tak si to za žádnou cenu nechtěj připustit???

Nejlepší odpověď
Drap

Blbost se tomu říká

Další odpovědi
rosinka

A neschopnost si blbost přiznat…znám pár lidí, kteří z takového důvodu zůstávali v pochybných multilevelových společnostech, je to kolikrát těžké si uvědomit pravdu, ale osvobozující.