aramah

Jak poznám březí fenu?

Mám labradorku a myslím že je březí doktor říkal že se to nedá poznat hned tak že ji dáme iněkci ale já se bojím jestli je co se bude dít pokud je víc jak čtrnáct dní. Myslím si to podle jejího chování je líná ven ji musím pomalu prosit stále spí děkuji

Nejlepší odpověď
ReHu

Třeba ji může něco bolet, tito psi trpí na nohy.
Nebo – nemůže se třeba hárat?

Další odpovědi
ostrovidka

Má velký břicho.
A píše se injekce. A říká ti něco věta složená?

BENYTA

Abychom se pochopily – na co injekci? Pokud na potrat,fungovat bude i po 14 dnech.Vzhledem k délce březosti 58–63 dnů,to není až tak pozdě.Pokud malé chcete,nijak nezasahujte,do dvou týdnů si budete jistá,pak už to kolem 44 dne ukáže i sonografie.Kolem té doby se i začíná kulatit bříško.Jen mi není jasné,jak k tomu krytí mohlo dojít,že o tom nevíte.Nenechala jste snad háravou fenu volně pobíhat po zahradě a vábit ženichy z širokého okolí?!

Jana.S

Z mé zkušennosti, když byla moje fena březí, nejprve se mi zdála taková zakřiknutá, s ostatními psy už si tak nehrála, přišlo mi jako by se o sebe víc bála a byla líná, samozřejmě časem začala nabírat na váze a loupaly se jí cecíky..

pinquik

Po 27.dni doporučuji udělat sonografické vyšetření, cena cca 100,– pokud by fena byla březí, lze vyvolat pozdní potrat, ten je pro fenu šetrnější než časný potrat.

Zdroj: www.vetroudni­ce.estranky.cz

BENYTA

Je vidět,že OSTROVIDKA se ve zvířatech vážně vyzná…Budu nadšená z každé rady od ní…Jen si musím dát sakra pozor,abych neudělala gramatickou chybu…!

aramah

Jestli vám to dělá potíže tak nereagujte nebo se to píše jinak? Pravopis není zrouna můj obor taky se nehodlám omlouvat za chyby to bych pak nedělala nic jiného. Mám ráda chytré lidi ale ne chytráky! pro ostrovidku

kropitko

nic si z toho nedělejte,takových odpovědí je tu víc. A pro ostrovidku,velké břicho není tak úplně správná odpověď. Mojí feně se zvětšilo,díky nádoru,který se jí udělal v děloze…