lasicka

Jaké chování má fenka, když je březí?

Původní neotázka
jaky fenka ma chovani kdys je tehotna

Nejlepší odpověď
terry

Ze začátku březosti může feny své chování změnit. Může být více spavá, pohodlnější, mazlivější a většinou má větší chuť k jídlu. U některých fen se naopak v určité fázi březosti projevuje nechutenství.
Prvním, ale nespecifickým příznakem březosti je celkové zklidnění feny, která na sebe začne být opatrnější.

Další odpovědi
Drap

U každé feny to probíhá jinak. U některých to podle chování nepoznáš. Jedinou účinnou metodou je ultrazvuk

lasicka

moje fenka se menuje dasenka asi trikrat mi utekla ven a nevim jestli parila ale je takova unavena
kazdou chviku chodi spat ale nedky se naji a apak to viblije tak nevim jestli bude mit stenatka dekuji za opdoved