Kepler

Jak povídal Náhlovský, v tomhle státě je hanba vystřízlivět! Měl pravdu?

Nemáte náhodou ještě nějaké přebytky Anticovid-19? Vykupuji za nejvyšší možné ceny, a v drogériích je toho hektolitry, nikdo to už nechce a za naprosto nekřesťanské ceny. Pro chemika je celkem hračka udělat z toho vodku špičkové kvality. Akorát ta vódka tebljetnaja mi pořád nějak nejde.

https://pixaba­y.com/photos/vod­ka-ruska-alcohol-drunkenness-1515544/

Odpovědi
Drap

Neměl

Kelt

Jestli to řekl, tak je to pravda. Ale to, že to řekl a ne, co řekl.

dudu

Pepovi už z toho chlastu hrabe /nebo to přehnal s Vincentkou/ a určitě pravdu nemá.
Na podzim se do Luhačovic jedeme léčit, tak to tam s ním proberu.

dubraro

Pokud je ovšem anticovid vyrobený z isopropylal­koholu, tak se vodka konat nebude.

Pepa25

Nepoužívá se při výrobě denaturák, aby to právě nešlo tak snadno oddělit na pitelný alkohol?

Kepler

I denaturák se dá vyčistit. Aktivní uhlí dělá zázraky.