Questioner00

Jak odstranit ocet z omítky?

Dobrý den,
mám problém s octem na omítce. Ocet udělal tmavé skvrny. Zkoušel jsem je přetřít novou vrstvou, ale to nepomohlo. Nevíte někdo co s tím?
Děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Zkus to co radí Lamalam, nicméně nevidím důvod proč by to nešlo překrýt. Nepíšeš o jakou omítku se jedná , kde je ta omítka a čím jsi přetíral. Prostě jako obvykle, hádej, hádej hadači !

Další odpovědi
Lamalam

Tmavé skvrny zřejmě budou výkvěty solí, které ocet v alkalické omítce rozpustil. Zkus to zneutralizovat roztokem jedlé sody (bez záruky). Nebo použij přípravek Remal Telsal.

Emefej

Každý flek se dá zamalovat.