Avatar uživatele
gelerka

Jak nejlevněji prodloužit vlasy?

Chci si nechat prodloužit vlasy, u kadeřnie keratinem jsem slyšela, že to kazí vlasy. Máte vyzkoušené jiné varianty – ty které nejsou třeba moc finančně náročné? Díky

Zajímavá 0 před 3407 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Vlasy rostou, tak si počkej a nemusíš nic platit. Stejně tak rostou i nehty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
monicaka

Kelte, jsi asi chlap a nerozumíš tomu. Ženská musí být se sebou spokojena, ja mam treba řídké vlasy, takže jsem zkusila taky keratin ale pak mě bolela vlasová kuze,takže jsem si na clip-in-vlasy.eu koupila nasazovací vlasy. A s nehtama je to stejný, pracuji na recepci takže mi každej kouk na ruce a nehty, tudíš je taky důležitý mít perfektní manikůru, případně gelovky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Milla

Každá permanentní metoda prodloužení vlasů je bohužel finančně náročná. Můžeš si koupi clip-iny a nasazovat si je sama. Ty nejsou tak drahé, ale je to práce. Já mám vlasy prodloužené metodou Hairdreams a nezničili se mi. Můžeš si o tom přečíst třeba tady http://www.yes­visage.cz/sluz­by/prodluzova­ni-vlasu-a-zhustovani-vlasu. Nechala jsem si vlasy prodloužit evropskými vlasy, takže to bylo dražší, ale sedí mi líp, protože jsou strukturou podobnější mým vlastním vlasům než ty asijské. Snad jsem ti pomohla 🙂

Zdroj: http://www.yes­visage.cz/sluz­by/prodluzova­ni-vlasu-a-zhustovani-vlasu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pajka.111

Dobrý den, máte zkušenosti s clipy od clip-in-vlasy.eu? Chtěla jsem si nechat prodloužit a nevím jestli clipy jsou to pravé řešení…?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SuzanKa

Clip in nakupuju na netu, a to na clip-in-vlasy.eu a jsem spokojená moc. Vlasy jsou kvalitní, dělané z pravých vlasů, takže jejich údržba a hlavně úprava je super.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Derrynka

Ahoj, já na prodlužování vlasů používám clip in vlasy. Sice do nich taky musíš něco investovat, pokud chceš, aby výsledek stál za to a byly kvalitní, ale jejich aplikaci zvládneš sama doma a nemusíš pravidelně chodit na nějaké doplňování, takže ve výsledku se ti finančně vyplatí. A dneska už máš velký výběr, dají se sehnat takové, které lze tepelně upravovat, clip in vlasy na prodloužení keratinem nebo třeba jen clip in culík. Prostě není problém si vybrat přesně podle toho, co od prodloužení vlasů očekáváš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Hele, takto… já jako vím, že je to náročnější, ale já clip in kupuju na clip-in-vlasy.eu a vždycky jsem byla spokojená. Pokud jsem si s něčím nevěděla rady, tak jsem se s nimi spojila přes jejich poradnu a oni mi se vším ochotně poradili. Tak to zkus udělat taky tak.

Avatar uživatele
Pajka.111

No, takto… ta životnost se odvíjí podle toho, z jakého materiálu ty clip in jsou. Pokud jsou z pravých vlasů, pak je jejich životnost hodně dlouhá, protože sjou kvalitní a jejich údržba je pak super. Osobně doporučím koupit clip in na https://www.clip-in-vlasy.eu/, tam jsou kvalitní kousky.

před 1338 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jsou krásný i ty culíky. Koukala ses na ně? Já si jeden koupila a jsem nadšená :)

před 1181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Jojo, musím souhlasit. Dlouho jsem hledala, kde koupím. Jako shopů je celá řada, ale sehnat kvalitní, to je teda něco. Ale ty clip in vlasy.eu, ty mě zaujaly teda moc. Fakt doporučuju. Nakoupila jsem tam a spokojenost maximální. I ségře tam budu letos k vánocům kupovat.

před 1247 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jaký ty clipy sis koupila? Sety nebo pásy? Nebo tu metodu keratin?

před 1222 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Holkyyy, na tom https://www.clip-in-vlasy.eu/ mají teď některé ty clip in za akční ceny. Jsou to jejich nejprodávanější kousky, tak určitě mrkněte :) Já jsem si už vybrala a čekám, až mi dorazí :)

před 1394 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

J eteda pravda, že na trhu jich je celá řada. Já osobně ale preferuji vlasy pravé a protože chci kvalitu, tak já clipy kupuju na clip-in-vlasy.eu. Jejich poradna je skvělá!

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

No, já mám normálně tmavý vlasy a chtěla jsem do toho zkusit nějaké barevné proužky. Ale melír ani barvu nechci, tak jsem si koupila barevné clip in https://www.clip-in-vlasy.eu/produc­t/clip-in-praminky-51cm-prave-lidske/clip-in-praminek-50cm-ruzovy/40 a super. To je pro mě ideální.

před 1276 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Clip in metoda je naprosto senzační. Sama clipy nosím a to docela často. Jak do účesu, tak i na běžný nošení.

před 1437 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Clip in vlasy jsou skvělý řešením. Na trhu jich je celá řada. Já osobně ale preferuji vlasy pravé a protože chci kvalitu, tak já clipy kupuju na clip-in-vlasy.eu. Jejich poradna je skvělá!

před 1758 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, ty jsou super. Taky jsem si ty https://www.clip-in-vlasy.eu/ zamilovala… Ale docela teď pokukuju po tom keratinu… co myslíte, jak se na tuto metodu tváříte? A zkoušela jste ji některá?

před 1305 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, já to řeším clip in vlasy. Používám tyto clipy https://www.cli­pinhair.cz/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html, kdo máte zkušenosti? Připínají se sponkami, které nejdou vidět. Tak mrkni, myslím, že to by se ti mohlo osvědčit.

před 1790 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xNatalkax

Mám clip-in-vlasy tak 2 roky, ale také je nosím nepravidelně, né dennodenně, snažím se o ně pečovat a jsou stále krásné a nehodlám kupovat nové ještě nějakou dobu. Jsem fakt ráda, že je mám, je to fakt jednoduché.

před 3302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kvetina888

Já ty clip-iny používám spíš výjimečně, mám je už nějakou dobu a jsou pořád OK, takže ta životnost nebude tak špatná, pokud se o ně staráš jako o vlastní, s péčí a dle návodu od výrobce. Já objednávala na clip-in-vlasy.eu a k té sadě jsem dostala ještě pramínek zdarma, neber to :D Ještě se poptej a pak se rozhodni, nooo, každý to bere asi jinak.

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jj, to je hodně dobrý shop. Já jsem teda nic k tomu nedostala :D ale pokud se mám vyjádřit k ceně, tak byla naprosto skvělá a poměru ke kvalitu senzační. Jj, čili clip-in-vlasy.eu doporučuju taky.

před 1371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gelerka

Přesně vím o čem mluvíte. Jakou „životnost“ mají ty clip vlasy? Měla jsem prodloužené řasy a pak mi řasy vypadávaly docela rychle, tak se automaticky bojím, že i po jakékoli metodě prodloužení vlasů mi budou taky vypadávat. Mám blond promelírované vlasy, když se člověk netrefí, má možnost vlasy vyměnit? KUJÍ

před 3379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Jako jo, na trhu je clip in celá řada. Já osobně ale preferuji vlasy pravé a protože chci kvalitu, tak já clipy kupuju na clip-in-vlasy.eu. Jejich poradna je skvělá!

před 1666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek