Elly

Jak prodloužit řasy přírodním způsobem?

Neříkám, že mám řasy nějak extra krátké, ale chtěla bych si je ještě trochu prodloužit. Nejde to udělat třeba nějakou směsicí surovin co najdu doma?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Růst a regeneraci řas stimuluje ricinový olej. Nanaseš ho před spaním na řasy a je to :o)

Další odpovědi
Lol*

Jediný způsob na který jsem přišla, byl růstová řasenka. Moc jsem tomu nevěřila, ale opravdu to zafungovalo. Používám ji jako líčidlo a zároveň mi po ní rostou řasy 😉 http://www.parfemy-elnino.cz/kosmetika-dermacol-rapid-grow-lash-mascara

lota

Doporučuji ricinový olej, je to přírodní, levné a osvědčené. Jen je třeba hlídat, aby se olej nedostal do očí, někoho dráždí. Ty, které nedráždí, ho však chválí…

Mirushka90

Podle mě na to funguje jen kvalitní serum… byla bych docela ráda za doporučení nějakého kvalitního. Koukala jsem se na serum od denatura. Máte s ním prosím zkušenosti?