Avatar uživatele
anonym

nejlevnější plastika prsou

Může mi někdo poradit, za kolik a kde se dá pořídit nejlevnější plastika prsou? Prý se to dá pořídit i za 25000 tisíc, ví někdo kde?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tabulka přehledně zobrazuje lékaře a kliniky uvádějící nejnižší a nejvyšší ceny zákroku Zvětšení prsou

Zdroj: http://www.plas­ticka-chirurgie.info/ce­niky/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kokoťenko

Delabrutale bude asi nejlevnější,hned zítra tam pošlu manželku,za tyhle prachy,ať si nechá udělat plastiku rovnou všeho…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
delabrutale

U mě doma za 500. Za výsledek ale neručím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Operaci prsou za tyto peníze pořídíte snadno,ale v této ceně není zahrnuta cena silikonových gelů.Ta se liší podle použitého materiálu,výrobce a velikosti.K ceně musíte připočíst ještě ceny za kompenzační pomůcky,jako je speciálí podprsenka,kterou nosíte několik měsíců po operaci,aby se vám gely přizpůsobily tělu.Oněch 15–35tis se jedná o cenu za samostatný výkon,kde je zahrnuto:pronájem sálu,palatba lékařům sestrám,obvazový a šicí materiál,redonovy drény a následné převazy.Odběry krve.Hospitalizace v nemocnici a strava.Jako u každé operace se mouhou vyskytnout problémy,které předem lékař nemůže předpovídat.Pak jsou zapotřebí infúze,další léky nebo dokonce transfúze.Operace prsou se tak může vyšplhat až na 80tisíc.Vždy je to individuelní a v časopisech toto nepíšou.Zdarma vám bude poskytnuta konzultace,kde vám lékař sdělí,zda je právě pro vás operace vhodná.
www.ruka-kosmetika.cz zkuste operace stojí od 15Tis

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Jen nevím, jestli je cena vhodná pro orientaci pro takový zákrok.
Asi bych se víc soustředila na kvalitu lék.péče i implantátu.
Znám případy, kdy se něcio „nepovedlo“ a ty komplikace za to rozhodně nestojí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Jen bych doplnila, že na takovém zákroku nedoporučji šetřit…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Já jako chápu, že cena hraje roli… Ale prosím, na to úplně nehleďte… Raději se orientujte podle renomé kliniky. To je to, co je důležitý faktor výběru kliniky. Osobní zkušenost s plastickou klinikou mám v Praze, konrétně s Abclinic. Ta je senzační a za mě ji mohu určitě doporučit.

Avatar uživatele
Jana5678

To se musíte podívat na konkrétní ceník kliniky, pro kterou jste se rozhodla. Já jsem potřebovala labioplastiku a i o ní jsem si také hledala informace na různých stránkách. Naštěstí jsem našla internetové stránky https://www.la­bioplastika-praha.cz/, kde mě objednali a já se dostavila v určitý termín na zákrok. Po celé proceduře se cítím mnohem lépe a vrátilo se mi moje sebevědomí.

Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2544 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek