Avatar uživatele
anonym

Kolik stojí plastika prsou?

Doplňuji:
Nechci mít plastiku prsou, prostě mě to jen tak napadlo a plastiku nemůžu mít, protože je mi 10

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4672 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Mimochodem – ta investice do plastiky, tedy zvětšení se musí opakovat prakticky každých deset let. U nějakých napnutí kůže – pozvednutí je to asi o něčem jiném. Když vidím silikonová prsa v některých typech nočních pořadů, tak se mi vybaví naběračka polévky potažená kůží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Jste si jistá, že by Vám plastika pomohla? Většina žen nemá problémy a přesto na plastiku jdou.
Hlavně mi tu chybí konkrétní informace – jestli chcete zvtšení nebo zmenšení (nebo také jen úpravu).
Cena je kolem 50 000,– asi – podle kliniky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
žolik

Plastika prsou –5O OOOkč,nejsem zastánce tady takového zákroku do lidského těla,časem to dělá paseku a problémy.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Urcite najdes pod : Plasticka chirurgie – cenik.
P.S. Mozna to nekdy vyuzijes , ale ceny budou urcite i nekolikrat vyssi. ☹ -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chilligirl

No tak to je hodně těžko zodpověditelná otázka, protože záleží o jaký způsob operace prsou se jedná, ale je to okolo zhruba 50 tisíc. Můžeš mrknout na stránky http://www.plas­ticka-chirurgie-pruchova.cz/ tam mají pěkný přehledný ceník.

Zdroj: www.plasticka-chirurgie-pruchova.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martina S.

Také jsem o tom dříve přemýšlela, ale dnes jsem ráda že jsem na to nešla. Mám prsa takové větší jedničky a představa, že bych po třicítce začala nosit podprsenku se mě nelíbí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Takto… plastika prsu se liší podle toho, jaký způsob je volen, jaké implantáty, jaký klinika… Ceny se liší i podle kraje… Kamarádka byla na klinice Abclinic v Praze a tam vychytala jejich letní akci, takže cenu měla naprosto dokonalou. Jo a co se týká prsou – tak ty jsou naprosto fantastický!

Avatar uživatele
Jana5678

Já jsem na plastice prsou nikdy nebyla, ale musela jsem podstoupit nedávno labioplastiku, na kterou jsem se objednala na internetových stránkách https://www.la­bioplastika-praha.cz/. Tento zákrok my platila pojišťovna, jelikož se jednalo o vrozenou vadu. Zákrok byl proveden odborně a výsledek je úžasný. Cítím se skvěle a jsem ráda, že jsem toto rozhodnutí udělala.

Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, jako je to operace a je tohlavně zásah do těla a to poměrně citelný, takže počítej, že nějakou dobo to bude. Já když jsem byla na plastice, tak bych tu bolest přirovnala k tomu, že ti na hrudníku sedí třeba stokilovou vaho. Fat je to nepřijemný tlak. Co je ale super je to, že dneska už můžeš mít od doktora na předpis pumpičku, která kanylou vede do prsou umrtvovací látku, která tu ránu znecitlivý. Tak se na to zkus optat. Jako podle mě to stojí za to.

před 1909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj k té plastice mě tak napadá… Jak dlouho po té jsou citelné bolesti? A jak jste je zvládaly?

před 1909 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dominno

pokud použiješ tu pumpičku, tak o bolest nemusíš mít starost, manželka ji použila a vůbec si nestěžovala na jakékoliv bolesti

před 1858 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

SuzanKo, jak se tady píše. Určitě si nech napsat tu pumpičku. Ta je na tu bolest nejlepší! Je to anestetikum, které ti umrtví jen tu ranku, nikam dál do těla nejde. Krásně s ní tu operaci zvládneš :)

před 1880 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Hele, tak nechceš zkusit tu pumpičku, jak tady o ní píše Pajka.111? Já se o ní taky zrovna zajímám, sice v jiné souvislosti, ale přijde mi to jako skvělé řešení na utlumení bolesti.

před 1885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko, je to tak. Jako ona je opravdu skvělá věc po té operaci. Máš ji zavedenou tři dny, pak se vytahuje. Jinak ona je zavedena do ranky při operaci a pumpuje umrtvovací látku do ranky.

před 1847 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek