Zepple

Kde by se daly pořídit přívěsky na náramek?

Kde by se daly na internetu pořídit ocelové přívěšky k ocelovému kroužkovému náramku? Byl by to dárek pro kamarádku, já jsem na internetu nic moc nenašla a kdyžtak je to dosti drahé :(

Odpovědi
sobol

Jestli hledáš něco levnho tak se běž podívat někam do tržnice k další naší menšině. Nějaký přívěsky ze železa jsem tam letmo viděl za pár kaček.

niobe

Co třeba zlatnictví ve městě? Či kamarádce pořídit něco levnějšího, neb na internetu seženete vše laciněji, než v obchodech, takže Vás to ve zlatnictvíve městě vyjde dráž než na internetu.

ReHu

Krom prodejen ve městě bych zkusila třeba AUKRO.

purry

pěkné přívěsky jsem našla na zlato-stribro.cz

Zdroj: http://www.zlato-stribro.cz/ocelove-sperky-k5419/ocelove-privesky-k5420/privesky-s-karabinkou-k23201/