nyjono

Jak napsat číslo účtu ve formátu IBAN?

Č.účtu je třeba 123 456 789 / 0300

Děkuju.

Vracím nekvalitní zboží a na formuláři vyžadují pro vrácení peněz tento formát.
Díky.
°°°°°°°°°°°°°­°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Takto je předepsaný formulář

IBAN
Pokud jste platili dobírkou, napište číslo účtu ve formě IBAN ( napr. CZ00000000000­00000000000), v případě platby kartou online/paypalem tuto otázku přeskočte

Nejlepší odpověď
Arne1

Tady máš oficielní kalkulátor pro převod českého čísla účtu na formát IBAN

Zdroj: https://www.cnb­.cz/cs/plateb­ni_styk/iban/i­ban.html

Další odpovědi
Edison

To není IBAN. Jestli jde o platbu na Tvůj oučet, informuj se o IBANu ve své bance. Jinak při platbě na cizí oučet by měl IBAN poskytnout zase příjemce platby.

Edison

Teda jestli ta karkulačka na Arneho linku funguje… 🙂

Arne1

kDYŽ JE TO KALKULAČKA čESKÉ nÁRODNÍ bANKY TAK BY MĚLA FUNGOVAT

nyjono

Už to v bance zvedli a číslo řekli.
Díky.