eplilochs

olik mi nauctuji za prevod penez na eurovy ucet v CR?

nema nekdo zkusenosti s bankou ve spanelku (Santander)
zajimalo by me kolik mi nauctuji za prevod penez na eurovy ucet v CR ?

Jde penize poslat bez toho aniz bych mel u nich ucet ?? dekuji mockrat

Odpovědi
Pepa25

Začnu odzadu: poslání peněz bez účtu umí platební (devizové) společnosti jako Western Union apod.
Co se týká bankovních poplatků, tak záleží na konkrétních podmínkách účtu. Pokud se splní podmínky SEPA platby (v EURECH, dispozice SHA, účet příjemce ve formátu IBAN), tak by to mělo být levnější. Konkrétní číslo ti neřeknu, můj tip je 2–10 EUR.

McArthur

Jednou z nejlevnějších bank v ČR je Fio banka (www.fio.cz), která má ve své nabídce EUR účet a platby mezi ČR a SR v EUR i CZK zdarma. Platby z Eurozóny jsou za cenu 25,– Kč (1,– €) a trvají max. 3 dny.

S bankou Santander zkušenost nemám a ani ji neznám.

Pokud budete mít svůj účet v ČR, potom můžete obdržet platbu z jakékoliv domácí i zahraniční banky bez toho, aniž byste Vy nebo odesílatel měl u té banky účet. Není to sice levná služba, platí ji ale odesílatel platby.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/