Avatar uživatele
e1232851@trb

Má někdo zkušenosti s mBank?

(např jde zřídít učet bez debetni karty abych nemuel platit mesicni poplatkyú

Zajímavá 0 před 2900 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

Proč já mám mBanku a neplatím měsíčně nic?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Myslím, že zrovna u mBank to teď tak funguje, že když nechce klient mít kartu tak nemusí. A když ji chce mít, tak s ní musí každý měsíc zaplatit myslím aspoň 500 Kč, aby neplatil žádné poplatky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
postcd

nevim jestli jde bez karty ale podle mě ano. Karta jde deaktivovat z bankovnictví zdarma. mBank byla dobrá ale co má to nové bankovnictví nějak od roku 14 a co nasadili ten pplatek za kartu tak je nemusím, to spíš airbank a fio, ty jsou jedny z nejlepších podle mě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Přečti si aktuální sazebník. Nemusíš mít kartu, pokud ji máš platíš pokud ji nepoužíváš 29 měsíčně, neplatíš při platbách nad 500. 3 výběry z bankomatu jsou zdarma.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janictaaber

Jde to i bez karty. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
soles

Za platební kartu se u mBank platí měsíční poplatek, pokud ji „aktivně“ nepoužíváš, tj. neplatíš s ní u obchodníků. Karta jde ale zrušit a účet plnohodnotně používat i bez ní.

mBank mám však tragické internetové bankovnictví, ani po dvou letech jsem se v něm nezorientoval. Něco si o něm můžeš přečíst např zde:
http://www.vad­ne.cz/sluzby/u­ser-unfriendly-nove-internetove-bankovnictvi-mbank/

Jako druhou banku používám Equa Bank, má vše zdarma (platební karta, výběry z bankomatů) a bez podmínek (zatím). Pokud by ses pro ní rozhodl, dej vědět mají bonus za doporučení, pro stávajícího i nového klienta 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek