mikee.nikee

Jak na Internet Banking 24 zjistit předčíslí účtu ?

Chci si na můj účet nechat poslat nějaké peníze, ale nikde nevidím napsané předčíslí mého účtu. Píšou že by mělo být odděleno polmčkou, ale nikde jsem to nenašel. Předem děkuji. Mějte se hezky.

mikee.nikee

Odpovědi
anonym

Zřejmě nemáš na svém účtu definováno předčíslí – v tom případě se vynechává, jako indentifikace účtu stačí jeho číslo a kód banky.

Dochy

Pokud se nemýlím, tak pokud není uvedeno a někde jej vyžadují do zadání, zadávají se nuly

Funna

tvar možného bankovního čísla je ve tvaru 00000–0000000000/0000, tj. předčíslí-číslo účtu/kód banky…
ale většina běžných účtů žádné předčíslí nemá…prostě jen napiš číslo svého účtu a kód banky…

Pepa25

Podle „Internet Banking 24“ předpokládám, že jsi u ČSOB. ČSOB standardně předčíslí účtů nepoužívá, takže tvůj účet je bez předčíslí. Můžeš si to ověřit hned na úvodní stránce, kde máš v rolovátku název účtu, 9timístné číslo účtu a svoje jméno.