Zajmalek

Jak moc jeste vyrostu?

Dobry den, mam dotaz… chtela bych se zeptat kolik si myslite ze jeste porostu a kolik podle vas cca budu merit? Popripade jak zastavit rust?
Je mi 14 let, jsem holka a merim 176cm, MS mam od 12 ale porad rostu do vysky, nohu mam ale porad stejne velkou (stelku). Mamka meri 181cm a MS dostala az v 15 tak jsem si myslela ze je proto tak vysoka…, tata 180cm. Starsi uz dospela sestra meri 173cm. A ja porad rostu a rostu… uz me stve jak vsichni rikaji tys za tu dobu co jsem te nevidela nejak vyrostla ne?!
Dekuji za vstricne a slusne odpovedi 🙂

A pisete, ze deti prerostou rodice. Jak je tedy mozne, ze segra ma temer 30 a meri 173? MS dostala pozdeji nez ja.

Nejlepší odpověď
Lamalam

To se dá jenom těžko odhadnout. Růst u dívek obvykle končí v 17 letech. Dá se předpokládat, že mamku asi o kousek přerosteš.

Další odpovědi
Kalim_YT

Není to tak lehké říci, ale říká se že děti přerostou todiče…

Kajoch

To Kalim YT:říká se,ale u mne to neplatí.Já měřim 185 cm a můj syn dorostl na 175 cm:)

iceT

Já se domnívám, že Kalim_YT to s tím přerůstáním myslel úplně jinak…jinak můj táta měl 165cm a brácha 175cm.